Prodej a servis
vozů IVECO

Strojservis
+420 281 921 974-6
Pracovní dny 8 - 17 hod

Novinky

Zpět na přehled novinek
Novinka IVECO
Iveco uvádí svůj premiérový IVECO Z TRUCK, koncept nákladního vozu dálkové přepravy, který boří veškeré překážky na cestě za výsledným vozidlem s nulovým dopadem na životní prostředí pro naprosto udržitelný systém dopravy.

IVECO Z TRUCK přináší:

Iveco z Truck
  • Nulové emise CO2 díkyoptimalizované technologii zkapalněného zemního plynua použití biometanu. Tento koncept je založen na nákladních vozech poháněných Bio LNG s přizpůsobivými nádržemi, vylepšenou aerodynamikou a systémem využití odpadního tepla, která v dálkové dopravě mohou dosáhnout dojezdu až 2 200 km a virtuálně nulových emisí CO2.

  • Nulová nehodovost díky použití pokročilých jízdních technologií.Je tak definováno, jakým způsobem nové technologie a autonomní řízení změní roli řidiče, ze kterého se stane operátor logistiky.

  • Žádný stres a nulová ztráta času díky designu zaměřenému na řidiče: kabina je přizpůsobena pro různá použití (řízení, automatizované řízení, kancelářské práci, odpočinku). I HMI (palubní rozhraní člověk/stroj) je upraveno tak, aby poskytovalo potřebné informace – správné informace ve správném čase a na správném místě.
Newstralis XP
IVECO Z TRUCK činí krok do budoucnosti tím, že předurčuje cestu, přes kterou alternativní energie, nové technologie a automatizované řízení změní život řidiče. Tento průkopnický přístup vyústil ve 29 patentů , kterými je tento koncept chráněn.
 

Pierre Lahutte, Prezident značky Iveco uvedl: „Čelíme revoluci spuštěné zájmem o životní prostředí, ekonomiku a bezpečnost týkající se vozidel. S naším zaměřením na hodnoty udržitelnosti, celkové náklady na vlastnictví, technologii a obchodní partnerství s našimi zákazníky, jsme v Ivecu soustavně pracovali na snížení vlivu na životní prostředí našich vozidel s alternativními palivy jako je bio LNG a do středu naší pozornosti při technologickém a designovém vývoji jsme dosadili řidiče a zákazníka. S IVECO Z TRUCK a jeho 29 patenty definujeme, kam by nás naše snaha mohla vést v budoucnu: k vozidlu s lidským rozměrem navrženým pro komfort a bezpečnost při práci, ale i pro aktivity ve volném čase řidiče, tedy vozidlu, které se kdykoli přizpůsobí jeho potřebám. Definujeme budoucnost dálkové dopravy, která je zcela udržitelná – a to díky vozidlu, které má nulový dopad na životní prostředí s nulovými emisemi a nulovým počtem nehod.”

 

V roce 2014 Iveco odhalilo na IAA svůj Iveco Vision, koncept furgonu, který představuje vozidlo jako obchodní platformu navrženou ke splnění každého aspektu v pracovním dni řidiče. Mnohé z nápadů představených v konceptu Vision se od té doby staly realitou v Nové Daily. IVECO Z TRUCK činí další krok do budoucna a přibližuje, jak by mohly nové technologie a automatizované řízení změnit role řidičů, jejich aktivity a jejich pracovní den při podnikání v dálkové dopravě.

LNG nákladní vůz příští generace má až o 33 % nižší spotřebu paliva a výrazně snižuje emise CO2

Newstralis XP 2
IVECO Z TRUCK je vybaven motorem na LNG nové generace na biometan, který se získává z upraveného bioplynu. Toto palivo, které hraje klíčovou roli pro CNH Industrial v rozvoji udržitelné dopravy s důrazem na cíl nulových emisí, zajišťuje nízké emise CO2 a ultra nízké PM emise. Tento LNG plněný motor dosahuje 460 hp a 2,000 Nm točivého momentu a je vybaven 16stupňovou automatizovanou převodovkou s funkcí Powershift v horních převodových stupních.
 
Závazek Iveca týkající se inovace a soustavnému vývoji v oblasti LNG technologií je také podpořen společností PETRONAS Lubricants International, která se zapojila do vývoje IVECO Z TRUCK. Technologie LNG použitá ve spojení s PETRONAS Urania nízkoviskózními motorovými oleji dokonce přispívá k dosažení cíle nulových emisí, čímž nadále zlepšuje efektivitu paliva.
 
IVECO Z TRUCK je vybaven pneumatikami MICHELIN X® LINE™ ENERGY™, první řadou pneumatik, které bylo uděleno ocenění AAA za odpor rolování, čímž se v dálkové dopravě postará o úsporu až jednoho litru paliva na 100 km. Pneumatiky jsou vybaveny RFID štítky, které umožňují pneumatiku sledovat během celého životního cyklu a poskytovat tak informace o typu, velikosti, názvu modelu, opotřebení, výkonu a teplotě. Pokud je navíc použit systém monitorování tlaku v pneumatikách se senzory umístěnými na ráfku kola, je možné získávat i informace o tlaku.
 
IVECO Z TRUCK přináší nový koncept nádrže vyvinutý ve spolupráci se společností SAG. Je vyrobena z hliníku a izolovaná novým systémem nazvaným MLI (vícevrstvá izolace) představujícím reflexní fólii, která nádrž chrání před sáláním tepla. Disponuje technologií umožňující výrobu čtvercového tvaru, což napomáhá optimalizovat využití místa, kdy je možné umístit dvou nádrží využitých v rámci jednoho dotankování. Obě dvě nádrže mají společnou kapacitu 1200 litrů, zajistí tak dojezdovou vzdálenost 2 200 km – tedy o 60 % více, než současný Stralis NP a dokonce více, než naftová vozidla.
 
Palubní systém Rankine zpětného využití odpadního tepla využívá jako zdroj tepla pro zpětné získání energie výfukové plyny. Výsledkem je ještě vyšší hospodárnost paliva za jízdy.
 
Cíl pro dosažení nulové nehodovosti IVECO Z TRUCK je založen na aktivních a preventivních bezpečnostních systémech představujících nejefektivnější řešení pro silniční bezpečnost. Široká škála senzorů okolo vozidla umožňuje vývoj směrem k automatizovanému řízení s technologickou výhodou úplné bezpečnosti.

Od funkčního zlepšení k vytvoření jedinečného designu obývacího / pracovního prostoru

Iveco z Truck Aerodynamics
IVECO Z TRUCK navržený v designovém centru CNH Industrial Design ukazuje, jak by mohla vypadat budoucnost pro řidiče nákladních vozů. Jeho tvar je určen pokročilou aerodynamikou, zvýšenou bezpečností a cílem vytvořit nový prostor pro život v kabině.
 
Představuje, jak automatizované řízení změní roli řidiče, který bude trávit méně času řízením a více času kancelářskou činností. Koncept umožňuje řidiči přeskupit kabinu podle potřeby na základě jeho pracovního úkolu, zda si přeje řídit ve městě, na dálnici nebo zda je třeba spustit automatizované řízení na dálnicích, dále pak podle toho, zda se chce věnovat kancelářské činnosti, relaxaci nebo spánku přes noc.
 
Když je vozidlo zaparkované, řidič může interiér kabiny přeorganizovat tak, aby mohl využít celý životní prostor. Posuvná zeď na zadní straně zajede automaticky, čímž přidá 500 mm vnitřní délky a zvětší tak životní prostor To umožňuje využití veškerých funkcí a vymožeností, které řidič může potřebovat, jako je sklápěcí postel, sprcha, kuchyň, lednička, dřez a zábavní zeď.
 
HMI (rozhraní člověk/stroj) je navrženo tak, aby měl řidič plnou viditelnost a aby poskytovalo adaptivní informace: to znamená přesně tu správnou informaci, na správném místě a ve správný čas. Informace o funkcích nákladního vozu jsou dle potřeby promítány na chytré čelní sklo a mění se podle toho, co řidič zrovna potřebuje. Toto zahrnuje aktivní spojení s pneumatikami Michelin, které zajišťuje informace o tlaku, teplotě a použití – informace, které mohou zásadně ovlivnit bezpečnost řidiče.
 
Sedadlo, systém volantu, pedály a konzole s kontrolkami tvoří soběstačnou jednotku, která je samostatně zavěšena v kabině tak, aby umožnila tu nejplynulejší jízdu. Systém klimatizace poskytuje ideální podmínky v okolí sedadla řidiče a vytváří klimatickou bublinu, která obklopuje řídící platformu, takže si řidič užívá ideální teplotu bez toho, aby pociťoval vzdušné proudy.
 
IVECO Z TRUCK boří veškeré současné překážky díky zcela novému myšlení a nápadům ohledně efektivity energie a využití odpadního tepla, ergonomie, způsobu, jakým řidič reaguje a komunikuje – tedy nápadům chráněným 29 patenty.
Další novinky
Společnost IVECO dominovala kategorii nákladních vozidel v závodu Africa Eco Race 2018
Novinka IVECO
Společnost IVECO dominovala kategorii nákladních vozidel v závodu Africa Eco Race 2018 Ty si podmanil Gerard De Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO. Gerard De Rooy obsadil první příčku v kategorii nákladních vozidel v rámci seriálu Africa Eco Race 2018, který si od začátku zcela podmanil.
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018 Tým PETRONAS De Rooy IVECO bude soutěžit ve dvou hlavních závodech rallye: Anton Van Genugten a Artur Ardavičus se zúčastní rallye Dakar 2018, zatímco Gerard De Rooy, vedoucí člen týmu, a Wuf Van Ginkel budou bojovat o titul na rallye Africa Eco Race 2018.
IVECO Daily Blue Power se stala Mezinárodní dodávkou roku 2018
Novinka IVECO
IVECO Daily Blue Power se stala Mezinárodní dodávkou roku 2018 Daily Blue Power – Nová udržitelná řada IVECO pro nasazení v městských oblastech bez omezení – panel 25 novinářů z celé Evropy s bohatými zkušenostmi na poli užitkových vozidel ji ocenil titulem Mezinárodní dodávka roku 2018.
RAG otvírá první čerpací stanici LNG v Rakousku
Novinka IVECO
RAG otvírá první čerpací stanici LNG v Rakousku Otevření první čerpací stanice LNG (zkapalněný zemní plyn) v rakouském Ennshafenu / Horní Rakousko je důležitým milníkem v oblasti ochrany klimatu a životního prostředí. LNG se vyrábí v Rakousku z domácího zemního plynu.
Nový Stralis X-Way: zbrusu nová řada pro stavební logistiku a městskou dopravu
Novinka IVECO
Nový Stralis X-Way: zbrusu nová řada pro stavební logistiku a městskou dopravu Model Stralis X-WAY NP disponuje motorem IVECO, který je špičkou na trhu technologií využívajících zemní plyn. Ekologické výhody této řady se snoubí se špičkovým užitečným zatížením a výkonem, což ocení zejména firmy v městských centrech, kde platí omezení pro naftová vozidla, a non-stop pracoviště, kde platí hluková omezení.
Daily Blue Power: nová udržitelná řada pro dodávky na území měst
Novinka IVECO
Daily Blue Power: nová udržitelná řada pro dodávky na území měst Řada Nové DAILY BLUE POWER přináší dokonalé vozidlo pro jízdy v městských i příměstských oblastech. Non-stop přístup do centra kteréhokoli města zbaví všechny dopravce břemene v podobě environmentálních předpisů.
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“
Novinka IVECO
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“ Společnost Iveco Czech Republic, a.s. prostřednictvím dealera Komersia Auto s.r.o. předalo 8 vozidel Daily pro společnost Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“. Jedná se o Daily nové generace, která se pyšní prestižním titulem Van of the Year 2015.
Společnost IVECO má v plánu uvést na japonský trh vozidla s pohonem na zemní plyn
Novinka IVECO
Společnost IVECO má v plánu uvést na japonský trh vozidla s pohonem na zemní plyn Na základě Memoranda o spolupráci, které bylo podepsáno zástupci Evropské komise a členy japonského Ministerstva hospodářství, obchodu a průmyslu, společnost IVECO oznamuje záměr podpořit rozvoj udržitelné přepravy osob a zboží za využití vozidel s pohonem na zemní plyn.
IVECO s týmy Team Schwabentruck a Hahn na Evropském poháru tahačů 2017 v Mostě
Novinka IVECO
IVECO s týmy Team Schwabentruck a Hahn na Evropském poháru tahačů 2017 v Mostě IVECO se letos poprvé zúčastnilo Evropského poháru tahačů 2017 jako technický sponzor dvou týmů. Team Schwabentruck reprezentuje značku IVECO posledních osm let a letos se se závodním vozidlem IVECO Stralis rozhodl soutěžit i Team Hahn.
Tým PETRONAS De Rooy IVECO zakončil závod na čtvrtém místě díky Arturu Ardavichusovi
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO zakončil závod na čtvrtém místě díky Arturu Ardavichusovi Artur Ardavichus zakončil 13. etapu závodu z Alashan Youqi do Zhongwei se svým vozem #310 IVECO Powerstar na 6. pozici a tím dosáhl celkové 4. místo v rámci Silk Way Rally.
Veľká cena Slovenska na okruhu Slovakia Ring priniesla tímu Bullen IVECO Magirus tri miesta na stupni víťazov
Novinka IVECO
Veľká cena Slovenska na okruhu Slovakia Ring priniesla tímu Bullen IVECO Magirus tri miesta na stupni víťazov Majstrovstvá Európy ťahačov na okruhu (ETRC) sa pre IVECO vyvíjajú veľmi dobre: Tím Bullen IVECO Magirus sa na slovenskom okruhu vďaka jazdcovi Jochenovi Hahnovi postavil na stupeň víťazov až v troch zo štyroch závodov.
IVECO uvedlo limitovanou edici tahačů All Blacks
Novinka IVECO
IVECO uvedlo limitovanou edici tahačů All Blacks Společnost IVECO zahájila prodej limitované edice nákladních vozidel v barvách legendárního novozélandského ragbyového týmu All Blacks. Nabídka se vztahuje na nové tahače Iveco Stralis MY2016
IVECO podporuje legendární tým Abarth Scorpion
Novinka IVECO
IVECO podporuje legendární tým Abarth Scorpion IVECO se stalo oficiálním dodavatelem logistických řešení pro tým Abarth: dvě vozidla IVECO budou součástí doprovodného Abarth fleetu – Stralis XP a Eurocargo, „Truck of the year 2016“.
Podívejte se na první polovinu naší promoakce
Novinka IVECO
Podívejte se na první polovinu naší promoakce Jak probíhá rozdávání svačinek řidičům těžké řady IVECO, uvidíte tady.
IVECO rozdává svačinky svým řidičům kamionů
Novinka IVECO
IVECO rozdává svačinky svým řidičům kamionů Na měsíc červen připravilo IVECO pro své řidiče příjemné překvapení! Po českých a slovenských dálnicích jezdí dva týmy, které na čerpacích stanicích a odpočívadlech rozdávají řidičům těžkých nákladních vozidel IVECO balíčky se svačinami.
IVECO představuje nový nákladní vůz pro stavebnictví Stralis X-WAY
Novinka IVECO
IVECO představuje nový nákladní vůz pro stavebnictví Stralis X-WAY Zcela nová řada určená pro profesionální a stavební přepravní mise rozšiřuje širokou nabídku značky IVECO - Stralis X-WAY je perfektní pro nasazení na silnicích, kde je potřebná pohyblivost, i v lehkém terénu.
 „Iveco Daily do kopce“ na Slovensku
Novinka IVECO
„Iveco Daily do kopce“ na Slovensku Zákazníci značky IVECO si během originální testovací akce mohli vyzkoušet furgony Daily Hi-Matic s 8-stupňovou automatickou převodovkou. Akce se konala 1. června ve zvolenském regionu a samozřejmě, že zkušební trasa obsahovala strmě stoupající, klikatou cestu do kopce.
IVECO zdvojnásobí svou přítomnost na Evropském poháru tahačů 2017 s týmy Team Schwabentruck a Team Hahn
Novinka IVECO
IVECO zdvojnásobí svou přítomnost na Evropském poháru tahačů 2017 s týmy Team Schwabentruck a Team Hahn Poprvé se IVECO zúčastní celého Evropského poháru tahačů 2017 jako technický sponzor dvou týmů: nadále bude podporovat Team Schwabentruck a nově i Team Hahn, který bude obhajovat v roce 2017 svůj titul s vozidlem IVECO.
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy
Novinka IVECO
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy Továrna IVECO v Madridu je první z 64 závodů společnosti CNH Industrial z celého světa, která dosáhla nejvyšší úroveň světové třídy v oblasti výroby.
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO
Novinka IVECO
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO Iveco SpA kupuje českého dealera nákladních vozů KOMERSIA AUTO s.r.o.. Transakci už schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn
Novinka IVECO
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn Součástí konference NGV GLOBAL 2017 bylo i mezinárodní shromáždění organizované Asociací vozidel na zemní plyn, které se konalo 22. března za účelem udělení řady ocenění v tomto odvětví.
Novinka IVECO
IVECO a Lannutti podepsali jednu z nejvýznamnějších evropských smluv ohledně kamionové dopravy Na tiskové konferenci Iveco, která se konala minulou středu v Arese v Itálii, byla podepsána významná dohoda mezi společností IVECO a Lannutti Group, která je italským lídrem v oblasti integrované logistiky.
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě
Novinka IVECO
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě Gerard de Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO, který usedl za volant vozu IVECO Powerstar s číslem 500, se umístil na konečném třetím místě.
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru
Novinka IVECO
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru Tři nákladní auta IVECO čelí již několik dní náročnému terénu Jižní Ameriky - od pondělí 2. ledna až do soboty 14. ledna na Dakar 2017.
IVECO - Hi-SCR technologie
Novinka IVECO
IVECO - Hi-SCR technologie Unikátní technologie Iveca HI-SCR je odpovědí na zvyšující se obavy spojené s riziky spojenými s vysokými teplotami aktivní regenerace u EGR systémů, které sužují společnosti působící v nebezpečných prostředích.
Iveco podporuje Fondazione Telethon
Novinka IVECO
Iveco podporuje Fondazione Telethon Společnost Iveco podporuje Fondazione Telethon dražbou Nového Stralisu XP TCO2 Šampiona exkluzivně v barvách Scuderia Ferrari
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice
Novinka IVECO
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice Iveco představilo České a Slovenské republice Nový Stralis TCO2 Šampion – nákladní vozidlo se zcela novým pohonem a nejmodernějšími technologiemi a službami, které zvyšují efektivitu a spolehlivost a současně minimalizují emise.
Iveco Daily do kopce
Novinka IVECO
Iveco Daily do kopce Vysoká úroveň pohodlí ovládání vozidla, rychlé a hladké řazení, méně námahy za volantem...
Nejen tyto přednosti automatické převodovky Hi-Matic si mohli vyzkoušet zákazníci značky Iveco během originální testovací akce.
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice
Novinka IVECO
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice V průběhu Czech Truck Prix 2016 v areálu závodního okruhu Autodromu v Mostě podepsala společnost Iveco Czech Republic a.s. a společnost PROFI AUTO CZ a.s. dohodu o založení první Truck Station na území České republiky.
Truck Race Most 2016
Novinka IVECO
Truck Race Most 2016 Závodní Iveco Stralis týmu Schwabentruck se zúčastnil Czech Truck Prix 2016 na Autodromu v Mostě. V tomto kole Mistrovství Evropy tahačů (European Truck Race Championship, ETRC)představilo Iveco českým fanouškům také své Emotional Trucks.
Emotivní tahače Stralis
Novinka IVECO
Emotivní tahače Stralis Iveco představuje šampiony TCO2, nové emotivní tahače Stralis na okruhu Nürburgring, kde se dva týmy Team Schwabentruck Stralis XP-R účastní závodu v Truck Grand-Prix .
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP
Novinka IVECO
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP revoluční nákladní vůz na zemní plyn pro udržitelnou dálkovou přepravu
Rallye Dakar 2016 na Slovensku
Novinka IVECO
Rallye Dakar 2016 na Slovensku Expedice Iveco Dakar 2016 ve slovenské Sekuli umožnila svým zákazníkům jedinečný zážitek - usednout do soutěžního speciálu Trucker, navíc po boku opravdového pilota Dakaru.
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové Dvě vozidla Iveco Eurocargo přivezla ve čtvrtek 26.5. 2016 dopoledne do Zoo Dvůr Králové dvě hroší samice. Hroši se tak do Dvora Králové vrací po 14 letech.
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’
Novinka IVECO
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’ Iveco Daily Hi-Matic získalo ocenění „Top Van 2016“ od časopisu Transport News na výstavě CV Show v Birminghamu ve Spojeném království.
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks
Novinka IVECO
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks Tým Schwabentruck závodící na vozidlech Iveco na Evropském poháru tahačů FIA 2016 bude používat značku „OK Trucks“ ve svých nových barvách – tato značka odkazuje na prodej a marketing ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco.
Exotická zvířata jezdí Ivecem
Novinka IVECO
Exotická zvířata jezdí Ivecem Společnost Iveco Czech Republic a.s. spolupracuje s odborníky ze ZOO Dvůr Králové na převozu exotických zvířat. Tentokrát cestovala žirafa Imara z Budapešti do Zoo v Liberci.
IVECO - na veletrhu BAUMA
Novinka IVECO
IVECO - na veletrhu BAUMA Iveco se připojilo ke značce CASE Construction Equipment na výstavě BAUMA 2016, jednom ze světově nejvýznamnějších veletrhů stavebního průmyslu, aby prezentovalo Nové Eurocargo 4x4 a celou svou řadu vozidel určených pro tento sektor.
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo Společnost Commett Plus - autorizovaný partner společnosti Iveco ve spolupráci s experty na přepravu exotických zvířat ze Zoo Dvůr Králové pomáhají s převozem hrocha do ZOO Dvorec u Borovan.
Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní
Novinka IVECO
Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní Nové Iveco Daily, které bylo uvedeno na trh v roce 2014 a získalo ocenění Van of the Year pro rok 2015, má za sebou výjimečný rok: získalo několik ocenění po celém světě a dosáhlo obrovského úspěchu na více trzích.
Strojservis Praha, s. r. o.
+420 281 921 974-6
Pracovní dny 8 - 17 hod

Strojservis Praha, s. r. o.

Náchodská 30/248
193 00 Praha 9


Zobrazit na mapě