Bohatý nadstardard, který si navolíte vy

Pořízením tahače Iveco Stralis v limitované edici All Blacks získává zákazník vozidlo s mimořádně nízkými náklady na vlastnictví (TCO) a navíc nadstandardní výbavou v návaznosti na zvolenou specifikaci vozidla.
stadio-rugby-landscape

Nejvyšší výbava zahrnuje

  • metalickou barvu
  • hliníkové disky kol
  • xenonové světlomety
  • exteriérové dekorace All Blacks
  • prediktivní tempomat
  • telematické reporty s hodnocením jízdního stylu řidiče
  • ventilovanou sedačku řidiče
  • otočnou sedačku spolujezdce
  • kožený volant
  • luxusní lamelové lůžko
Součástí ceny vozidla je rovněž servisní kontrakt L-LIFE (záruka na hnací řetězec a údržba na tři roky/390 tis. km). Navíc získává zákazník výlet na Nový Zéland, který se bude konat na jaře 2018 a bude nabitý spoustou  nezapomenutelného dobrodružství. 

Australské pouto znamená vazby mezi IVECO a ragby týmem

Nejprve se skupina vydá za All Blacks do Aucklandu, kde navštíví legendární stadion Eden Park a All Blacks Experience Museum. Poté bude následovat program na obou ostrovech plných bujné vegetace, ledovcových jezer, fjordů, činných sopek. To vše, spolu s vyspělou společností ve městech, dělá z Nového Zélandu žádanou turistickou destinaci.
 
Limitovaná edice oslavuje nový Stralis, který je navržen pro maximální spolehlivost a mimořádně nízké TCO (celkové náklady na vlastnictví).  Kompletně přepracované hnací ústrojí zahrnuje novou zadní nápravu, novou generaci automatizovaných převodovek Hi-Tronix upravené motory  a v neposlední řadě osvědčená HI-SCR technologie se spojí s prediktivními GPS funkcemi nové generace a dalšími novými vlastnostmi, které dohromady dosahují úspory paliva až o 11 %, jak potvrzují i nedávné testy provedené Evropským technických certifikačním centrem TÜV.
 
Limitovaná edice je poctou silným vazbám mezi společností IVECO a novozélandským ragbyovým týmem All Blacks. V roce 2015 společnost Iveco jako „evropský podporovatel týmu All Blacks“ poskytla týmu čtyři autobusy Iveco: autobus Magelys a tři vozy Daily Minibus Hi-Matic, které byly určeny pro zajištění logistiky a přepravu VIP klientů během Světového ragbyového poháru, který se konal v Anglii. Společnost Iveco a její zaměstnanci jsou mimořádně hrdí na toto partnerství s týmem All Blacks. Odhodlání, spolehlivost, výkon a týmový duch jsou hodnoty, které legendární novozélandský tým houževnatě prosazuje – zároveň to jsou hodnoty, kterých se společnost Iveco drží při všem, co dělá, aby splnila potřeby svých zákazníků.
 
Oslavte s námi dlouholeté partnerství s rugbyovým týmem All Blacks prostřednictvím limitované edice Nový Stralis All Blacks a pojeďte sdílet výkony a týmového ducha na zájezdu na Nový Zéland.
 
Podrobnosti o této mimořádné nabídce jsou k dispozici u všech autorizovaných dealerů IVECO, na webových stránkách a na facebooku IVECO.