Prodej a servis
vozů IVECO

Strojservis
+420 281 921 974-6
Pracovní dny 8 - 17 hod

Novinky

Zpět na přehled novinek
Novinka IVECO
Světová premiéra Nového Eurocarga s pohonem 4x4, “Mezinárodního nákladního vozidla roku 2016", od značky Iveco na veletrhu BAUMA 2016.
Iveco se zúčastnilo veletrhu BAUMA 2016, přední výstavy pro stavebnictví, stavební materiály a těžební stroje, stavební vozidla a vybavení, kde vystavilo čtyři klíčové produkty vyvinuté pro stavební průmysl: Nové Eurocargo 4x4, které se zde poprvé představilo veřejnosti, nový ocelový třístranný sklápěč Daily 4x4, třístranný sklápěč Trakker 6x6 a zadní sklápěč Astra HD9 8x6. Již podruhé se Iveco spojilo na důležitém veletrhu se sesterskou značkou CASE Construction Equipment, aby společně vystavily své doplňkové zboží pro průmysl u stánku CASE FM.713/3.

Nové Eurocargo 4x4: evropský debut

05_Iveco_Trakker_Bauma
V segmentu střední řady vystavuje Iveco nové 15t Eurocargo 4x4, umístěné v prostoru stánku značky CASE. I toto vozidlo patří do produktové řady, která byla v průmyslu vždy velmi oblíbená, a získalo titul “Mezinárodní nákladní vozidlo roku 2016”.
 
Nové Eurocargo 4x4 je navrženo pro nejnáročnější práci mimo silnici a je tím pravým řešením pro stavebnictví a městskou výstavbu. Je k dostání s denní nebo spací kabinou se standardní střechou. Jeho hmotnost dosahuje 11,5 nebo 15 t a je nabízeno s rozvorem kol od 3,240 do 4,150 mm. Je poháněno motorem Tector 7 ve variantách 220 a 250 HP u 11,5t verze a u 15t verze ve variantách 250 či 280 HP. Je to jediné vozidlo Euro VI z řady středně těžkých vozidel, které splňuje emisní normy se systémem HI-SCR s pasivním filtrem pevných částic.
Nové Eurocargo 4x4 disponuje různými ochrannými prvky pro provoz v terénu, jako jsou ocelové nárazníky, zásuvné nástupní schůdky a specifický ochranný kryt chladiče motoru. Je vybaveno přední tažným zařízením a je k dispozici s PTO. ZF šestistupňové manuální převodovky jsou vybaveny pneumatickým servo-shift systémem, který slouží ke snadnému řazení i v nejnáročnějších podmínkách. Stálý pohon všech kol je zajišťován dělící převodovkou, která rozděluje krouticí moment motoru mezi přední a zadní nápravy. Podle podmínek (jízda na silnici nebo v terénu) je možné volit mezi rychlým nebo pomalým poměrem rozdělení síly. Navíc tři uzávěry diferenciálu zaručují trakci dokonce i na povrchu s nízkou přilnavostí. Výjimečně úzký úhel otáčení v rozmezí mezi 40 a 48 stupni, v závislosti na pneumatikách, činí Eurocargo stejně pohodlným na městských staveništích i v terénu
Iveco_Daily4x4_Bauma
Eurocargo 4x4 Bauma Iveco
Iveco Eurocargo 4x4 Bauma

Nová Daily 4x4: připravena do terénu

Po obrovském úspěchu Nové Daily, která získala prestižní titul “Mezinárodní dodávka roku 2015”, uvedlo Iveco na trh Novou Daily 4x4. Toto vozidlo je připraveno do terénu, na všechny cesty, do všech podmínek:
  • na staveniště
  • pro stavební a údržbářské společnosti
  • i do nejvyšších nadmořských výšek
Její síla a výdrž nemají v této kategorii konkurenci, díky speciální terénní konstrukci. Jednou z klíčových předností je právě žebřinový rám s profilem ve tvaru písmene C, který byl vždy typický pro řadu Daily a zaručuje nejsnazší přizpůsobení karoserie a zajišťuje robustní výkon ve všech misích.
 
Je poháněna čtyřválcovým 3litrovým F1C Euro VI heavy-duty motorem s common rail vstřikováním, který vyvíjí maximální sílu 170 hp (125 kW) s maximálním točivým momentem 400 Nm. Šestistupňová převodovka je spojena s centrální převodovou skříní se dvěma specifickými převody za účelem dosažení 24 převodových stupňů vpřed a 4 zpáteček. Díky třem uzávěrám diferenciálu je Nová Daily 4x4 schopná zvládnout jakýkoli svah i nejnáročnější terén, bez kompromisů, co se týče pohodlí řízení. Vozidlo se dobře hodí pro všechny typy úloh, dává na výběr z množství možností PTO na převodovce a centrální převodové skříni, je kompatibilní s pneumatikami do terénu i na silnici a nabízí možnost příslušenství na přední části vozu, jako jsou navijáky anebo sněžné pluhy.  
 
Nová Daily je k dostání ve dvou verzích, buď jako jednoduchá kabina s dvěma rozvory kol (krátká varianta s 3 050 mm a dlouhá varianta s 3 400 mm), nebo kabina pro posádku s rozvorem 3 400 mm, která může přepravovat až sedmičlennou posádku. 

 

Trakker: posouvá hranice nemožného při práci v lomech a na staveništích

V části stánku věnované lomům je vystaven Trakker, verze 26 t, 6x6, třínápravový, vybavený třístranným sklápěčem. Navržený a vyrobený pro práci v lomech a na staveništích, Trakker podává výjimečné výkony v nepřístupných terénech a odolává náporu nejsložitějších podmínek.
 
Každý jednotlivý díl, počínaje extra robustním vysoce pevnostním ocelovým rámem, je vybrán s ohledem na jeho sílu a výdrž: toto vozidlo je dlouhodobou investicí. Motory Cursor 9 a Cursor 13 i veškeré mechanismy drží krok s extrémními podmínkami. Trakker využívá technologie HI-SCR pro zpracování výfukových plynů. Toto řešení je navrženo tak, aby vydrželo po celou dobu životnosti vozidla, a vyžaduje pouze minimální péči. Trakker je vybaven revolučním INTARDERem (pomocný brzdový systém) třetí generace, který snižuje nároky na servisní pauzy a současně poskytuje bezpečnost a spolehlivost. Trakker je sestrojen tak, aby spolehlivě poskytoval nejvyšší produktivitu ve své třídě a současně snížil celkové náklady na vlastnictví. 
 
Trakker opakovaně dokázal svou neuvěřitelnou schopnost podávat výkony v těch nejnáročnějších podmínkách a posouvá hranice výkonnosti také v nejtěžším světovém závodu Dakaru. Během Dakaru 2016 soutěžily dva Trakkery od Iveca z týmu PETRONAS De ROOY a zakončily závod na páté a desáté pozici, čímž se opět potvrdila síla a spolehlivost tohoto vozidla. Trakker dokázal ve všech závodech Dakar, kterých se zúčastnil, že je spolehlivý i v nejtěžších podmínkách.
Iveco Astra: světová premiéra pro těžební průmysl
 
Svůj světový debut měl i sklápěč Astra heavy duty HD9 8x6 Euro VI s 24m3 sklápěcí karoserií a nosností až 60 t. Poháněn 13l Euro VI Cursor motorem s výkonem 560 HP (412 kW) a řízen automatickou 16rychlostní převodovkou Astronic ZF s integrovaným intarderem (pomocný brzdový systém), je tento stroj ideální do těžebních podmínek. Technická řešení aplikovaná na tomto modelu se podílejí na zvýšení robustnosti, spolehlivosti a životnosti produktu za současného zvýšení výkonnosti. Zahrnují heavy duty přední i zadní Kessler osy se zesíleným parabolickým zavěšením kol a heavy duty šasi vyrobené ze dvou plochých a paralelních bočních dílů (320 x 90 x 10 mm + 6 mm) pro větší stabilitu a odolnost v nejnáročnějších pracovních podmínkách.
 
Interiér kabiny byl nedávno obnoven a přizpůsoben excelentní ergonomii a komfortnímu ovládání nové palubní desky a ovládacího panelu se speciálními funkcemi, což umožňuje snadno čelit nejtěžším úlohám v terénu.
 
Extra silné stroje připravené do extrémních podmínek a prostředí. Snadné na ovládání, opravy i údržbu během celého životního cyklu. Robustnost, všestrannost a zatížitelnost jsou klíčové atributy řady Astra HD9 od Iveca, navržené pro těžké nasazení mimo silnice v:
  • těžebních odvětvích
  • lomech
  • těžké výstavbě
  • u těžby ropy a plynu
  • a v těžké dopravě
Další novinky
Společnost IVECO dominovala kategorii nákladních vozidel v závodu Africa Eco Race 2018
Novinka IVECO
Společnost IVECO dominovala kategorii nákladních vozidel v závodu Africa Eco Race 2018 Ty si podmanil Gerard De Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO. Gerard De Rooy obsadil první příčku v kategorii nákladních vozidel v rámci seriálu Africa Eco Race 2018, který si od začátku zcela podmanil.
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018 Tým PETRONAS De Rooy IVECO bude soutěžit ve dvou hlavních závodech rallye: Anton Van Genugten a Artur Ardavičus se zúčastní rallye Dakar 2018, zatímco Gerard De Rooy, vedoucí člen týmu, a Wuf Van Ginkel budou bojovat o titul na rallye Africa Eco Race 2018.
IVECO Daily Blue Power se stala Mezinárodní dodávkou roku 2018
Novinka IVECO
IVECO Daily Blue Power se stala Mezinárodní dodávkou roku 2018 Daily Blue Power – Nová udržitelná řada IVECO pro nasazení v městských oblastech bez omezení – panel 25 novinářů z celé Evropy s bohatými zkušenostmi na poli užitkových vozidel ji ocenil titulem Mezinárodní dodávka roku 2018.
RAG otvírá první čerpací stanici LNG v Rakousku
Novinka IVECO
RAG otvírá první čerpací stanici LNG v Rakousku Otevření první čerpací stanice LNG (zkapalněný zemní plyn) v rakouském Ennshafenu / Horní Rakousko je důležitým milníkem v oblasti ochrany klimatu a životního prostředí. LNG se vyrábí v Rakousku z domácího zemního plynu.
Nový Stralis X-Way: zbrusu nová řada pro stavební logistiku a městskou dopravu
Novinka IVECO
Nový Stralis X-Way: zbrusu nová řada pro stavební logistiku a městskou dopravu Model Stralis X-WAY NP disponuje motorem IVECO, který je špičkou na trhu technologií využívajících zemní plyn. Ekologické výhody této řady se snoubí se špičkovým užitečným zatížením a výkonem, což ocení zejména firmy v městských centrech, kde platí omezení pro naftová vozidla, a non-stop pracoviště, kde platí hluková omezení.
Daily Blue Power: nová udržitelná řada pro dodávky na území měst
Novinka IVECO
Daily Blue Power: nová udržitelná řada pro dodávky na území měst Řada Nové DAILY BLUE POWER přináší dokonalé vozidlo pro jízdy v městských i příměstských oblastech. Non-stop přístup do centra kteréhokoli města zbaví všechny dopravce břemene v podobě environmentálních předpisů.
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“
Novinka IVECO
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“ Společnost Iveco Czech Republic, a.s. prostřednictvím dealera Komersia Auto s.r.o. předalo 8 vozidel Daily pro společnost Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“. Jedná se o Daily nové generace, která se pyšní prestižním titulem Van of the Year 2015.
Společnost IVECO má v plánu uvést na japonský trh vozidla s pohonem na zemní plyn
Novinka IVECO
Společnost IVECO má v plánu uvést na japonský trh vozidla s pohonem na zemní plyn Na základě Memoranda o spolupráci, které bylo podepsáno zástupci Evropské komise a členy japonského Ministerstva hospodářství, obchodu a průmyslu, společnost IVECO oznamuje záměr podpořit rozvoj udržitelné přepravy osob a zboží za využití vozidel s pohonem na zemní plyn.
IVECO s týmy Team Schwabentruck a Hahn na Evropském poháru tahačů 2017 v Mostě
Novinka IVECO
IVECO s týmy Team Schwabentruck a Hahn na Evropském poháru tahačů 2017 v Mostě IVECO se letos poprvé zúčastnilo Evropského poháru tahačů 2017 jako technický sponzor dvou týmů. Team Schwabentruck reprezentuje značku IVECO posledních osm let a letos se se závodním vozidlem IVECO Stralis rozhodl soutěžit i Team Hahn.
Tým PETRONAS De Rooy IVECO zakončil závod na čtvrtém místě díky Arturu Ardavichusovi
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO zakončil závod na čtvrtém místě díky Arturu Ardavichusovi Artur Ardavichus zakončil 13. etapu závodu z Alashan Youqi do Zhongwei se svým vozem #310 IVECO Powerstar na 6. pozici a tím dosáhl celkové 4. místo v rámci Silk Way Rally.
Veľká cena Slovenska na okruhu Slovakia Ring priniesla tímu Bullen IVECO Magirus tri miesta na stupni víťazov
Novinka IVECO
Veľká cena Slovenska na okruhu Slovakia Ring priniesla tímu Bullen IVECO Magirus tri miesta na stupni víťazov Majstrovstvá Európy ťahačov na okruhu (ETRC) sa pre IVECO vyvíjajú veľmi dobre: Tím Bullen IVECO Magirus sa na slovenskom okruhu vďaka jazdcovi Jochenovi Hahnovi postavil na stupeň víťazov až v troch zo štyroch závodov.
IVECO uvedlo limitovanou edici tahačů All Blacks
Novinka IVECO
IVECO uvedlo limitovanou edici tahačů All Blacks Společnost IVECO zahájila prodej limitované edice nákladních vozidel v barvách legendárního novozélandského ragbyového týmu All Blacks. Nabídka se vztahuje na nové tahače Iveco Stralis MY2016
IVECO podporuje legendární tým Abarth Scorpion
Novinka IVECO
IVECO podporuje legendární tým Abarth Scorpion IVECO se stalo oficiálním dodavatelem logistických řešení pro tým Abarth: dvě vozidla IVECO budou součástí doprovodného Abarth fleetu – Stralis XP a Eurocargo, „Truck of the year 2016“.
Podívejte se na první polovinu naší promoakce
Novinka IVECO
Podívejte se na první polovinu naší promoakce Jak probíhá rozdávání svačinek řidičům těžké řady IVECO, uvidíte tady.
IVECO rozdává svačinky svým řidičům kamionů
Novinka IVECO
IVECO rozdává svačinky svým řidičům kamionů Na měsíc červen připravilo IVECO pro své řidiče příjemné překvapení! Po českých a slovenských dálnicích jezdí dva týmy, které na čerpacích stanicích a odpočívadlech rozdávají řidičům těžkých nákladních vozidel IVECO balíčky se svačinami.
IVECO představuje nový nákladní vůz pro stavebnictví Stralis X-WAY
Novinka IVECO
IVECO představuje nový nákladní vůz pro stavebnictví Stralis X-WAY Zcela nová řada určená pro profesionální a stavební přepravní mise rozšiřuje širokou nabídku značky IVECO - Stralis X-WAY je perfektní pro nasazení na silnicích, kde je potřebná pohyblivost, i v lehkém terénu.
 „Iveco Daily do kopce“ na Slovensku
Novinka IVECO
„Iveco Daily do kopce“ na Slovensku Zákazníci značky IVECO si během originální testovací akce mohli vyzkoušet furgony Daily Hi-Matic s 8-stupňovou automatickou převodovkou. Akce se konala 1. června ve zvolenském regionu a samozřejmě, že zkušební trasa obsahovala strmě stoupající, klikatou cestu do kopce.
IVECO zdvojnásobí svou přítomnost na Evropském poháru tahačů 2017 s týmy Team Schwabentruck a Team Hahn
Novinka IVECO
IVECO zdvojnásobí svou přítomnost na Evropském poháru tahačů 2017 s týmy Team Schwabentruck a Team Hahn Poprvé se IVECO zúčastní celého Evropského poháru tahačů 2017 jako technický sponzor dvou týmů: nadále bude podporovat Team Schwabentruck a nově i Team Hahn, který bude obhajovat v roce 2017 svůj titul s vozidlem IVECO.
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy
Novinka IVECO
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy Továrna IVECO v Madridu je první z 64 závodů společnosti CNH Industrial z celého světa, která dosáhla nejvyšší úroveň světové třídy v oblasti výroby.
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO
Novinka IVECO
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO Iveco SpA kupuje českého dealera nákladních vozů KOMERSIA AUTO s.r.o.. Transakci už schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn
Novinka IVECO
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn Součástí konference NGV GLOBAL 2017 bylo i mezinárodní shromáždění organizované Asociací vozidel na zemní plyn, které se konalo 22. března za účelem udělení řady ocenění v tomto odvětví.
Novinka IVECO
IVECO a Lannutti podepsali jednu z nejvýznamnějších evropských smluv ohledně kamionové dopravy Na tiskové konferenci Iveco, která se konala minulou středu v Arese v Itálii, byla podepsána významná dohoda mezi společností IVECO a Lannutti Group, která je italským lídrem v oblasti integrované logistiky.
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě
Novinka IVECO
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě Gerard de Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO, který usedl za volant vozu IVECO Powerstar s číslem 500, se umístil na konečném třetím místě.
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru
Novinka IVECO
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru Tři nákladní auta IVECO čelí již několik dní náročnému terénu Jižní Ameriky - od pondělí 2. ledna až do soboty 14. ledna na Dakar 2017.
IVECO - Hi-SCR technologie
Novinka IVECO
IVECO - Hi-SCR technologie Unikátní technologie Iveca HI-SCR je odpovědí na zvyšující se obavy spojené s riziky spojenými s vysokými teplotami aktivní regenerace u EGR systémů, které sužují společnosti působící v nebezpečných prostředích.
Iveco podporuje Fondazione Telethon
Novinka IVECO
Iveco podporuje Fondazione Telethon Společnost Iveco podporuje Fondazione Telethon dražbou Nového Stralisu XP TCO2 Šampiona exkluzivně v barvách Scuderia Ferrari
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice
Novinka IVECO
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice Iveco představilo České a Slovenské republice Nový Stralis TCO2 Šampion – nákladní vozidlo se zcela novým pohonem a nejmodernějšími technologiemi a službami, které zvyšují efektivitu a spolehlivost a současně minimalizují emise.
Iveco Daily do kopce
Novinka IVECO
Iveco Daily do kopce Vysoká úroveň pohodlí ovládání vozidla, rychlé a hladké řazení, méně námahy za volantem...
Nejen tyto přednosti automatické převodovky Hi-Matic si mohli vyzkoušet zákazníci značky Iveco během originální testovací akce.
IVECO Z TRUCK - koncept nákladního vozu s nulovým dopadem na životní prostředí
Novinka IVECO
IVECO Z TRUCK - koncept nákladního vozu s nulovým dopadem na životní prostředí Iveco uvádí svůj premiérový IVECO Z TRUCK, koncept nákladního vozu dálkové přepravy, který boří veškeré překážky na cestě za výsledným vozidlem s nulovým dopadem na životní prostředí pro naprosto udržitelný systém dopravy.
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice
Novinka IVECO
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice V průběhu Czech Truck Prix 2016 v areálu závodního okruhu Autodromu v Mostě podepsala společnost Iveco Czech Republic a.s. a společnost PROFI AUTO CZ a.s. dohodu o založení první Truck Station na území České republiky.
Truck Race Most 2016
Novinka IVECO
Truck Race Most 2016 Závodní Iveco Stralis týmu Schwabentruck se zúčastnil Czech Truck Prix 2016 na Autodromu v Mostě. V tomto kole Mistrovství Evropy tahačů (European Truck Race Championship, ETRC)představilo Iveco českým fanouškům také své Emotional Trucks.
Emotivní tahače Stralis
Novinka IVECO
Emotivní tahače Stralis Iveco představuje šampiony TCO2, nové emotivní tahače Stralis na okruhu Nürburgring, kde se dva týmy Team Schwabentruck Stralis XP-R účastní závodu v Truck Grand-Prix .
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP
Novinka IVECO
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP revoluční nákladní vůz na zemní plyn pro udržitelnou dálkovou přepravu
Rallye Dakar 2016 na Slovensku
Novinka IVECO
Rallye Dakar 2016 na Slovensku Expedice Iveco Dakar 2016 ve slovenské Sekuli umožnila svým zákazníkům jedinečný zážitek - usednout do soutěžního speciálu Trucker, navíc po boku opravdového pilota Dakaru.
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové Dvě vozidla Iveco Eurocargo přivezla ve čtvrtek 26.5. 2016 dopoledne do Zoo Dvůr Králové dvě hroší samice. Hroši se tak do Dvora Králové vrací po 14 letech.
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’
Novinka IVECO
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’ Iveco Daily Hi-Matic získalo ocenění „Top Van 2016“ od časopisu Transport News na výstavě CV Show v Birminghamu ve Spojeném království.
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks
Novinka IVECO
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks Tým Schwabentruck závodící na vozidlech Iveco na Evropském poháru tahačů FIA 2016 bude používat značku „OK Trucks“ ve svých nových barvách – tato značka odkazuje na prodej a marketing ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco.
Exotická zvířata jezdí Ivecem
Novinka IVECO
Exotická zvířata jezdí Ivecem Společnost Iveco Czech Republic a.s. spolupracuje s odborníky ze ZOO Dvůr Králové na převozu exotických zvířat. Tentokrát cestovala žirafa Imara z Budapešti do Zoo v Liberci.
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo Společnost Commett Plus - autorizovaný partner společnosti Iveco ve spolupráci s experty na přepravu exotických zvířat ze Zoo Dvůr Králové pomáhají s převozem hrocha do ZOO Dvorec u Borovan.
Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní
Novinka IVECO
Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní Nové Iveco Daily, které bylo uvedeno na trh v roce 2014 a získalo ocenění Van of the Year pro rok 2015, má za sebou výjimečný rok: získalo několik ocenění po celém světě a dosáhlo obrovského úspěchu na více trzích.
Strojservis Praha, s. r. o.
+420 281 921 974-6
Pracovní dny 8 - 17 hod

Strojservis Praha, s. r. o.

Náchodská 30/248
193 00 Praha 9


Zobrazit na mapě